Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Konya Masöz Bayan Habibe

  • Listed: Ağustos 10, 2017 9:12 am
  • Expires: 16 days, 23 hours

Description

İşlemin tarihi çok öncelere dayanmaktadır. Kelime anlamıyla sıvazlamak demektir. Yapılan işlem sadece bedensel yorgunlukla kalmayıp zihinsel olarak ve sinirsel olarak birçok hastalığı tedavi edebilmektedir. İnsan vücudu üzerinde çok çeşitli faydası olduğu uzman kişiler tarafından tespit edilmiştir. Uygulanan Konya masöz bayan eyleminin toplam süresi 70 dakikayı geçmemelidir. Genel olarak birçok hastalığı tedavi amaçlı ve keyif amaçlı uygulanmaktadır. Her iki durum sayesinde yapılan eylemin mutlaka iyi geleceği yönünde kesin sonuçlu çalışmalar bulunuyor.

Stres ve yorgunluğu giderme amaçlı yapıldığında hemen etkisini gösteren bir eylemdir. Bu eylemi yaptıran birçok insan kendini ruhi yönden dinlenmiş olarak hisseder. Aynı zamanda insan üzerindeki enerji yükünü en aza indirecektir. Stresinizi tamamen yok edecek ve toplum içerisinde sosyalleşme konusunda artış gözlemlenecektir. Bu işlemi yaptıracağınız kişiler mutlaka uzman olmalıdırlar. Bu konuyla ilgili olarak Konya masöz işlemini gerçekleştiren uzmanların hepsine masör ismi verilmektedir.

Günümüzde kendini masör olarak tanıtan birçok kişi bulunmaktadır. Bunların içerisinde çoğu eğitimli veya eğitimsiz olarak hizmet vermektedirler. Bütün mesleklerde olduğu gibi bu meslek üzerinde de işi kötüye kullananlar çıkabilir dikkat etmelisiniz. Bu nedenle bu işi mutlaka uzman kişilere yaptırmalısınız. Yapılacak olan teknikler bilinmediği durumda insan vücudu üzerinde çok çeşitli yaralanmalara ve geri dönüşü olmayan sağlık sorunlarına neden olabilir. Bu işlemi yaptırmanız için bir çok salon bulunmaktadır. Rahatlıkla uzman kişilerle bu salonlar sayesinde iletişime geçebilirsiniz.

   

183 total views, 2 today

  

Listing ID: 875598c387a49107

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply